“Neįgaliųjų teniso plėtra” laimėjo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšas iš Sporto rėmimo fondo

sporto rėmimo fondas

2019 m. Lietuvos Neįgaliųjų Teniso Klubas pateikė sporto projekto “Neįgaliųjų teniso plėtra” paraišką Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, Sporto rėmimo fondo finansavimui gauti.

Klubas laimėjo konkursą ir nuo 2019 m. liepos mėn. 01 d. vykdo sporto projekto veiklas. Projekto tikslas – plėtoti klubo veiklą, suteikti neįgaliems žmonėms (vaikams ir suaugusiems) galimybę įsitraukti bei aktyviai dalyvauti fizinio aktyvumo veikloje ir tokiu būdu sėkmingai integruotis į plačiąją visuomenę per sportinę veiklą. Projekto trukmė – 2019 07 01 – 2021 06 30


Įvyko neįgaliųjų teniso turnyro finalas „Baltijos Taurė 2016“

2016 m. Gruodžio mėn. 9-11 dienomis įvyko „Baltijos Taurės 2016“ neįgaliųjų teniso turnyro finalas. Šis turnyras vyko trimis etapais. Pirmas etapas vyko Estijoje, antras Lietuvoje ir finalinis etapas Latvijoje.

Turnyre dalyvavo vyrų ir moterų komandos. Tačiau šiais metais moterų finalas nepavyko, nes Estijos tenisininkė gavo traumą ir neatvyko į turnyrą, o Lietuva kol kas neturi savo moterų komandos. Lietuvos vyrų komandą atstovavo Vytautas Balsys ir Aleksandras Pacevečius. Lietuviai ir estai surinko po 12 taškų, o latviai 9. Bet finalo rezultatą nulėmė tai, kad estai pirmavo pagal laimėtų rungtynių skaičių, todėl pirmoji vieta atiteko būtent jiems. Lietuviai liko antri, latviai treti.

Turnyro metu taip pat vyko teniso „masterclass“ seminarai, kuriuos vedė treneris iš Izraelio, Nimrod Bichler, kartu su padėjėja Alara Milka. Jaunimas turėjo puikią galimybę susipažinti su neįgaliųjų teniso sportu ir tuo pačiu išbandyti savo jėgas aikštelyje.

Už nuotrauką dėkojame Latvijos žaidėjai Natalijai Novikovai.