Kviečiame prisidėti prie neįgaliųjų teniso bendruomenės, nes tik Jūsų dėka galime sėkmingai vykdyti savo veiklą. Tai galite padaryti pervesdami iki 1,2% savo pajamų mokesčio iki 2020-05-01. Jūsų parama yra labai svarbi!

Lietuvos neįgaliųjų teniso klubas įm.k 304234822 T. Ševčenkos g. 12-5, Vilnius 03223 Sąskaitos nr. LT067300010146832728 (Swedbank)

Lietuvos sportininkai dalyvavo Maskvos ITF Futures Series tarptautiniame neįgaliųjų teniso turnyre „IKAR“

Šių metų spalio 17-20 dienomis, Maskvoje vyko ITF Futures Series tarptautinis neįgaliųjų teniso turnyras „IKAR“.

Tamilio Tarpiševo akademijos kortuose rungtyniavo žaidėjai iš įvairių pasaulio šalių – Rusijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Izraelio, Olandijos, Belgijos ir kt.

Vyrų lentelę sudarė 24 žaidėjai, o moterų – 12 žaidėjų. Šiame turnyre Lietuvą atstovavo du sportininkai – Aleksandras Pacevičius ir Agneška Toločko.

Agneškai tai buvo pirmas turnyras už Lietuvos ribų. Nors jaunai tenisininkei ir nepavyko įveikti pirmojo rato, ji nestokojo optimizmo ir drąsiai priėmė iššūkį, rungtyniaujant su stipria aštuoniolikmete varžove iš Rusijos, Daria Babiy, kuri yra 32 pasaulio raketė ITF jaunimo kategorijoje. Agneškos ir Darios varžybų rezultatai – 5-7, 5-7. Tuo tarpu Aleksandrui Pacevičiui pavyko įveikti pirmąjį ratą. Po ilgos, 3 val. 10 min. kovos Aleksandras laimėjo (4-6, 6-4, 7-5) prieš varžovą iš Rusijos, Maksimą Vladimirovą. Tačiau apie save priminė sena trauma. Aleksandras patempė petį ir po konsultacijų su turnyro gydytoju buvo nuspręsta nebetęsti kovų antrame rate.

Po keturių dienų įtemptų kovų, pagaliau paaiškėjo ir turnyro nugalėtojai. Moterų lentelėje nugalėjo sportininkė iš Rusijos, Liudmila Bubnova (36 raketė ITF reitinge), o vyrų lentelėje nugalėtojų tapo sportininkas iš Italijos, Silviju Kulea (49 raketė ITF reitinge).